Březen 2009

Tým Hebi

30. března 2009 v 20:24 | Misa |  Naruto
Tým Kakashi

30. března 2009 v 20:19 | Misa |  Naruto

Sai

30. března 2009 v 20:16 | Misa |  Naruto

Zakázaná láska 19.

30. března 2009 v 18:03 | Misa
,,Jak to vypadá u Orochimara my jsme neměli tolik času aby jsme se dostali tak daleko''
Vtipný nemam mu skoro nic říct pamatuju si jenom krev a ty děti a vlastně i Kadaje.
,,no nic zajímavího jenom že je to tam větší než se zdá vězení spíš mučírnu tu maj dosti velkou podle mně tam zkoumaj všech schopnosti a snaží se to nějak do sebe vsugerovat a ovšem taky na Orochimarovu schránku promin nějak zvlášt dlouho jsem tam nebyla abych si to zapamatovala a prostě já....'' ,,já to chápu tohle stačí můžeš jít.A ještě něco seš schopná boje?'' Boje?Proč že by něco chystali. ,,ano jsem'' po odpovědi jsem v klidu odešla a šla si dát sprchu.Pustila jsem si teplou vodu a nechala vodu volně téct.Měla jsem stále před očima
ty muže který jsem zabila jejich obličeje.Je to jejich vina že se mi pletly do ruky a že vůbec pracujou pod Orochimarem ale je mi divný že se tam vůbec neukázal nic!
Je to jako by pořád na mně byla krev at se drhnu sebe víc ten pocit prostě nechutný.
Nevim vůbec jaký to myšlenky mam jsem shinobi tohle je pro mně normální zabíjení braní lidem život!Začali se mi kutálet slzy,polikala jsem slanou vodu.

,,Kdo vás jsem přivedl?'' zeptá se Tsunade dvou malých dětí který našli před branou.
,,nidko přišli jsme sami my jsme totiž utekli z Orochimarova vězení'' Tsunade stuhla.
Orochimarovo vězení co to má znamenat. ,,ah dobře připravim vám pokoj potřebujete si odpočinout zejtra to vyřešíme'' Tsunade zavolala spíš zařvala na Shizune a ta je odvedla.
Tsunade bádala v myšlenkách.Ach Orochimaru, má v tom snad i prsty Lin když Lin tak i Akatsuki...

Vyjdu ze sprchy oblečená a sednu si na postel.Vynadam katanu,kunaie a začnu je leštit.
Když jsem si byla jista že je to v pořádku vydala jsem se do kuchyně.
Nechápu proč ale byli tam skoro všichni kromě Peina a Konan si umim představit.
,,proč jste tu všichni?'' zeptala jsem se nechápavě. ,,jen tak nejsou mise a jsme po boji unavený né'' Unavený taková ironie oni neví co to únava je kašli na ně. ,,Lin kam deš?''
zeptal se mně Itachi přitom věděl kam mam namířeno jít. ,,kam asi jdu trénovat''
,,cože ted vždyt jsi byla.....nejseš unavená odpočin si no tak'' přistoupil ke mně Deidara a chtěl mě stáhnout si sednou já ho odstrčila. ,,nebudu tady jenom sedět jako náký debilové!A čekat jen tak na smrt já se nechci zabít jako vy vám je to ukradený nevíte co to je trénink.
Ale já ne klidně budu trénovat kžadej den a každou noc jenom abych se zlepšila a zabila Orochimara tohle je má budoucnost!!!'' Vyřvala jsem se a utekla na louku nelitovala jsem svích slov je to pravda.Jestli jenom tam budu sedět a říkat si jo to zvládnu nebo se modlit tak nikdy svou pomstu nevykonan musim proto něco dělat!Musim!Sekla jsem do stromu a ten se celý rozpráskl.Měla jsem vztek a tím můj trénink začínal být efektivní v nervech jsem udělala cokoliv a nebála se uděřit nebo někoho říznout....

Vzpomínky:
Otec mě nutí ho říznout ale já nechci vždit mu ublížim.
,,Lin jen se neboj budu v pořádku no tak bodni!Dělej řízni''
,,ne já nemůžu,nemůžu!'' Namítala jsem
,,Lin takle se nikdy nestaneš pravím ninjou a budeš jenom nula malá ufnukaná troska no tak dělej bodni!Dělej Lin!!!!''
,,ááááá'' Se zavřenýma očima jsem bodla a ustoupila dál.Otci tekl z ruky proud krve.
,,otče ošetřim tě ukaž'' Vzala jsem mu do ruky dlan a začla ošetřovat být medic ninjou mě učila maminka.
,,jsem na tebe pyšnej Lin věřim že z tebe vyroste ten nejlepší ninja máš dobré srdce.Si moje holčička''

Mam dobrý srdce....Otče tolik mi chybíš chybí mi tvá tvrdá ruka,tvůj způsob boje a maminky milý hlas jak mi vždy vysvětlovala všechno učivo ninjů....
,,Lin!'' někdo mě vytrhnul z myšlenek a já omylem upadla na zem.
,,seš v pořádku promin nechtěl jsem tě vyděsit''
,,ně jsem v pořádku co tady děláš Itachi?'' To mě jako sleduje nebo co.
,,jen jsem měl o tebe starost už je přece noc''
Cože to už ani jsem si nevšimla a i vyšel měsíc tak dlouho už jsem ho neviděla projel mnou krásný pocit.Nevnímala jsem Itachiho a stoupla si pomalu do rybníka znovu jsem pocítila sílu.Itachi si mě zvědavě prohlížel a pak promluvil. ,,ty vlastně nevidíš tmu že ä měsíc ti dodává sílu podle tvího kekei genkai'' Chytrej kluk myslela jsem že to zapomněl.
Přistoupila jsem k němu a políbila ho.On mě lehce položil na trávu a začal všude líbat a laskat moje tělo.zajel na moje citlivé místo a já vydechla.Takle to pokračovala dál až k úplní slasti nás obou dvou a mi se spojili v jeden dotyk.Vyzařovala znás na dálku láska a vášen.
Miluju tě Itachi miluju! Pokračování příště Misa

Kanon Wakeshima

30. března 2009 v 17:14 | Misa |  videjkaMůj život-Itachi

30. března 2009 v 16:48 | Misa
Vážně všude Itachi opravdu jsem si ho moc zamilovala a nějak to nejde vzít zpátky.Prostě Itachi Uchiha je můj krásnej chladnej človíček *hej a co já?* *ale ty taky Maikle* xD no teda můj oblíbence z Naruta je Itachi....


16474307_x_91ae0e86.jpg sexy Itachi image by akatsuki_fan90

zlý,nenávistný,užíváš si zabíjení

29. března 2009 v 17:42 | Misa |  about me and blog
Dělala jsem si test Tady! kdo jsi z akatsuki a vyšlo mi co....
Hezký mam povahu jako Itachi *ale mě to vůbec nevadí že* skuste to taky!

Zakázaná láska 18.

29. března 2009 v 17:32 | Misa
1,2,3,4,5.Počítam si své oběti a vim že ještě neni dost ale jestli si dobře pamatuji tak za nedlouho by jsem měla bejt na začátku rozcestí.Ještě mam síly dost ale co když zemřu.

Vzpomínky:
,,Otče ale řekni co když v boji zemřu?'' Otec se na mně zlověstně podíval a uhodil a já spadla na tvrdou zem. ,,Tohle nidky neříkej i kdyby si byla na pokraji svích sil i kdyby ti docházel vzduch nidky tohle nesmíš připustit!Ted vstan náš trénink ještě neskončil!'' Vstala jsem a postavila se do bojoví pozice. ,,Kage bushin no jutsu!'' Otec se jenom uchechtl a útočil na mně všemi silami vůbec jsem mu nestíhala.Po dlouhým boji jsme se vrátili domů za matkou.
,,Tak co jste dneska trénovali?'' optala se maminka. ,,mami víš že nikdy nezemřu....''

Ano správně já neumřu.Poslední ninja a jsem na rozcestí.V dálce uslyšim zbraně od boje.
Ještě víc zrychlim chci tam bejt co nejdřív.Spatřim všechny z akatsuki mam nesmírnou radost ale úsměv si ještě nemůžu dovolit. ,,Lin!!'' zakřičí Konan a přistoupí ke mně.
,,seš v pořádku?'' ,,ano nic mi není'' Přiběhla jsem k Itachimu a přitiskla jsem se na něj.
,,Itachi,Itachi....'' říkala jsem jeho jména jako by to byla jenom iluze a já si přála vní zůstat navždy. ,,pot' musíme jít musíme pryč!'' Rozběhli jsme se k východu a já spatřila světlo v té uzavřené mísnosti my nebylo dobře už se těšim na noc až spatřim měsíc a naberu sílu.
Venku stojí Kadaj vedle něj chlapec a v náruči má holčičku.Sasori chtěl na ně zaútočit.
,,Né stůj!'' zařvala jsem a stoupla si abych je ochránila. ,,oni jsou snámi'' po dořeknutí mích slov se všichni stáhli jenom Itachi ke mně přistoupil. ,,co seš zač?'' řekl nepřístupně.
,,on se jmenuje Kadaj a byl můj žalářník no ale pomohl mi utéct z vězení ty děcka byli se mnou v cele.Rika a Zick'' předtsavila jsem je. ,,tak udělam jsem jak si řekla přivedl jsem je'' Zick přešel ke mně a vzal svou sestru do náruče. ,,ale co bude s tebou?'' zvýšila jsem hlas.
,,Nevím pudu si svou cestu už si něco najdu neměj o mně strach budu v pořádku'' ,,hm dobře jak cheš hodně štěstí'' chtěla jsem se už rozejít ale Kadaj mě ještě přitlačil k sobě a obejmul mě. ,,spíš tobě bych přál hodně štěstí'' Pustil mě utíkal mezi hustými stromy.
,,eto dobře Zicku a Riko pot tě'' ,,počkej co chceš s tima děckama dělat?'' řekl mi vražedně Itachi trochu jsem se lekla. ,,nemůžu je tady nechat víš jak museli trpět vezmu je knám a pak je pošlu do listové'' ,,je to nebezpečný chceš aby nás prozradili prostě ne nepůjdou snámi to je moje poslední slovo jasný!'' Nemohla jsem namítat nepatřim do akatsuki tak dlouho abych o něčem rozhodovala. ,,dobře'' řekla jsem z pohledem do země. ,,sestřičko Lin sestřičko Lin co bude snáma?'' Sestřičko řekla mi sestřičko.Rika mě obejmula a rozplakala se. ,,prosím já nechci já a můj bráška už to nevydržíme prosím,prosím to mě radši zabí!'' ,,Riko!'' okřikl jí bratr ale cítil to stejně jako jeho mladší sestra.Co to semnou je proč pláču?
,,Nebojte se dovedu váš do vesnice a tam bude te v bezpečí najdou vám rodinu nebojte budete v pořádku'' Itachi mě uhodil.Vim vůbec se nechovam jako akatsuki ale mam srdce!
,,vy běžte napřed já ty 2 dovedu do vesnice pak se vrátim!'' řekla jsem a utřela si koutek krve od Itachiho.Nechtěla jsem to dát najevo ale trhalo mi srdce když mě Itachi uhodil ale jsem mezi akatsuki. ,,dobře jdeme Lin vrat se brzy!'' Nařídil Pein a všichni se rozběhli za nim.
Do vesnice jsme museli běžet pomalu ty dva nemaj tolik síly a já na tom taky nejsem nejlíp.
,,už tam budem'' povzbudila jsem je.A opravdu za nedlouho jsme stáli před branou.
,,počkejte ještě vám vylečim ty zranění'' Chakry jsem měla na to ještě dost za chvíli byli fit.
,,tak dobře mějte se pěkně budu vás navštěvovat ale musíte mi slíbit nesmíte o našem setkání nikomu říct ano?'' ,,dobře'' řekli naráz a vrhli se mi do náruče.Pevně jsem je stiskla a pak jsme se rozešli.Věřim jim neprozradí nás!Za nedlouho jsem byla v sídle.
,,tak co?'' zeptal se mně hend Deidara. ,,jo dobrý dovedla jsem je tam'' najednou se mi zatočí hlava a já spadnu. ,,Lin seš v pořádku'' postaví mě znovu Deidara a obejme mě.
,,promin ale ani jsem tě nepřivítal tolik jsem se o tebe bál ne jenom já ale všichni''
Asi jsem vyčerpala moc chakry proto jsem stratila rovnováhu.
,,jo jasně to je dobrý a děkuju'' řekla jsem a on mě pustil. ,,kde je Itachi?''
Ukázal směrem nahoru takže je v pokoji.Vyběhla jsem schody a vešla dovnitř.
,,Ahoj zlobíš se na mně?'' zeptala jsem se a sedla si k němu na postel.Nic neříkal.
Podíval se na mně rychle mě položil na postel a podíval se na mně. ,,seš v pořádku neudělali ti nic?'' Ale jaká to starost. ,,ne jsem v pořádku'' Usmála jsem se.Itachi se naklonil a políbl mě.Tohle mi scházelo on líbá tak krásně pane bože.Chtěla jsem víc a zapojila jsem do toho jazyk.Začal vášnivý polibek.V tom někdo zaklepal. ,,do prdele'' Ucekla jsem a otevřela.
,,volá tě šéf'' Mě Pein proč?....Šla jsem rovnou s Hidanem.
,,tak jsem tady co potřebuješ'' zeptala jsem se a sedla si na židli.
Pokračování příště Misa.....

Elfen Lied

29. března 2009 v 12:31 | Misa
Fakt ten opening z Elfen Lied je krásnej Lilium pořád to posloucham.Samo anime je krásně zpracovaný ovšem co se může stát a ta krev prostě hustý.Lucy a její stránku Nyu jsem si fakt zamilovala.No nemusim to tu popisovat asi všichni znáte Elfen Lied tady máte náký obrázky.
Happy Birthday Sakura

28. března 2009 v 17:54 | Misa |  Naruto
Všechno nejlepší Saky!

Happy!

28. března 2009 v 12:49 | Misa
No už jsem konečně viděla Funeral Parade of roses a je to tak nádherný opravdu a musim říct že Eddie je tak strašně krásnej vypadá jako holka upe holka prostě ale jak je krásnej fakt líbíla se mi scéna jak se sprchoval Eddie tak tam byl tak *kawaii* no ale viděla jsem to díky Durcenwe a Isaace takže arigato! *tady jsou fotky z mí obl. scény krásnej*

(připomínam je to kluk!)

opening Elfen Lied

27. března 2009 v 14:15 | Misa |  videjka
No tak začala jsem sledovat Elfen Lied a prostě nádhera a opening jsem sem musela dát!


moje krásná Emily

27. března 2009 v 14:10 | Misa |  Emily the strange

věcičky

27. března 2009 v 14:07 | Misa |  Emily the strange


Emily cosplay!!!

26. března 2009 v 16:13 | Misa |  Emily the strange

*Jako fakt úžasný!*